Дисциплінарний кодекс ЗРФФ

Дисциплінарний кодекс Здолбунівської районної федерації футболу

1. Загальні положення

 

Дисциплінарний кодекс застосовується з метою забезпечення вимог регламенту змагань ЗРФФ, підвищення ігрової дисципліни та професіоналізму гравців та тренерів, підготовки їх до змагань вищого рівня. Футбольні команди, які беруть участь у Чемпіонаті та Кубку району, несуть відповідальність за поведінку своїх футболістів та офіційних осіб, котрі представляють команди у будь-якому матчі. Команди-господарі несуть відповідальність за громадський порядок і безпеку до, під час та після закінчення матчу.

Характер дисциплінарних та фінансових санкцій визначається контрольно-дисциплінарним комітетом (КДК) у залежності від ступеня порушення. Санкції можуть бути комбінованими.

Команди мають право подати апеляцію апеляційному комітету ЗРФФ на рішення КДК протягом десяти днів після його отримання.

Рішення КДК, після його затвердження апеляційним комітетом ЗРФФ, є остаточним і перегляду не підлягає. Представники команд зобов’язані вести облік попереджень та вилучень футболістів. Дві жовті картки, отримані у одному матчі прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення КДК, а раніше отримані попередження залишаються.

При переході футболіста в інший клуб протягом сезону жовті та червоні картки не анулюються. Футболіст, який отримав червону картку не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення, котрий розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.

 

2. Дисциплінарні та фінансові санкції

 

2.1    Стосовно офіційних осіб, керівників команди, арбітрів, інспекторів:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) відсторонення від виконання офіційних функцій на певну кількість ігор або на період часу;

2.2 Стосовно команд:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) анулювання результату;

г)  виключення зі складу учасників змагань, які проводяться (або будуть проводитися);

д) зарахування технічної перемоги одній з команд ( + -) без проведення матчу,  відповідно протилежній  команді поразку (- +) за невиконання умов Регламенту РРФФ;

е) позбавлення турнірних очок;

2.3    Стосовно футбольних полів (стадіонів), на яких проводяться змагання з футболу:

а) попередження;

б) суворе попередження;

в) дискваліфікація футбольного поля (стадіону) на певну кількість ігор або на період часу за:

– незабезпечення порядку на стадіоні до, під час і після гри;

– незабезпечення вимог та умов даного регламенту, які стосуються стадіонів для проведення змагань;

2.4    Стосовно футболістів:

а)  гравець, отримавши три попередження дискваліфікується на одну гру, за кожні наступні три попередження дискваліфікація збільшується на одну гру;

б) відсторонення на один матч за:

– друге попередження в одному і тому ж матчі,

– «фол останньої надії»,

в)  відсторонення на (2-10) матчів або на визначений термін за:

– навмисну грубість (небезпечний напад, підніжка, знос, удар, стрибок двома ногами з ризиком нанесення травми по відношенню до суперника під час або після зупинки гри),

– груба гра з нанесенням травми супернику,

– за навмисний удар (рукою або ногою) суперника чи партнера по команді під час або після зупинки гри,

– за образливі, нецензурні вислови або жести на адресу партнера, суперника, арбітрів, інспектора, офіційних та інших осіб присутніх на матчі,

– за некоректну поведінку, яка виникла через провокаційні дії гравця, що викликали безпорядок на стадіоні чи футбольному полі,

– бійка під час і після зупинки гри.

2.5  Дискваліфікація гравців, тренерів, офіційних осіб від 2 місяців до терміну, який визначить КДК,  з моменту прийняття рішення:

– за непристойні жести, погрозу помсти, напад чи фізичну розправу на адресу арбітрів, суперника, партнера по команді, офіційних осіб федерації, глядачів.

2.6 Дискваліфікований   гравець   не   може   бути   заявлений   за   іншу команду, доки не закінчиться термін дискваліфікації.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити