Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 (літній) - перед завершенням групових змагань

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2019 року

4 тур  18 серпня   (господар – ФК «Здолбунів»)

4 тур  18 серпня   (господар – «Дядя Женя» )

31

10.00

ФК «Здолбунів»

4:4

«Хемп-01»

36

10.00

«Дядя Женя»

2:2

ДЮСШ

32

10.40

«Рuma»

1:2

СК «Меридіан»

37

10.40

«Хлібороб»

1:0

«Н. Мощаниця»

33

11.20

«Хемп-01»

2:2

«Глинськ»

38

11.20

ДЮСШ

5:4

«Dream team»

34

12.00

СК «Меридіан»

4:1

ФК «Здолбунів»

39

12.00

«Н. Мощаниця»

2:1

«Дядя Женя»

35

12.40

«Глинськ»

2:4

«Рuma»

40

12.40

«Dream team»

25.08

«Хлібороб»

Положення команд на 19.08.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

7

6

1

0

25:10

19

2

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

7

6

0

1

23:8

18

3

«Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

8

4

0

4

15:12

12

4

 ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

8

2

5

1

19:17

11

5

СК «Меридіан» (Гільча)

8

3

1

4

14:13

10

6

ДЮСШ (Здолбунів)

8

2

3

3

20:26

9

7

«Хемп-01» (Здолбунів)

8

2

2

4

16:26

8

8

«Глинськ» (Глинськ)

8

2

2

4

16:24

8

9

«Дядя Женя» (Здолбунів)

8

2

2

4

9:14

8

10

«Рuma» (Копитків)

8

2

0

6

10:17

6

В 39 матчах командами забито 167 м’ячів

Середня результативність чемпіонату становить 4,28 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

 

2:0

1:0

 

3:2

3:1

5:1

3:3

 

8:3

 

 

 

 

 

 

3

3

 

3

3

3

1

 

3

2

СК «Меридіан» (Гільча)

0:2

 

0:1

0:1

 

4:2

2:1

4:1

1:2

3:3

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

3

3

3

0

1

3

«Нова Мощаниця»

(Нова Мощаниця)

0:1

1:0

 

0:1

8:2

1:3

 

0:4

2:1

3:0

 

 

 

 

 

 

0

3

0

3

0

 

0

3

3

4

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

 

1:0

1:0

 

4:2

9:0

1:0

 

3:1

4:5

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

3

3

 

3

0

5

«Глинськ»

(Глинськ)

2:3

 

2:8

2:4

 

2:2

2:4

1:1

1:0

4:2

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

1

0

1

3

3

6

«Хемп-01» (Здолбунів)

1:3

2:4

3:1

0:9

2:2

 

0:2

4:4

4:1

 

 

 

 

 

 

 

0

0

3

0

1

0

1

3

 

7

«Рuma»

(Копитків)

1:5

1:2

 

0:1

4:2

2:0

 

2:3

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

0

0

 

0

3

3

0

0

0

8

ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

3:3

1:4

4:0

 

1:1

4:4

3:2

 

1:1

2:2

 

 

 

 

 

 

1

0

3

 

1

1

3

1

1

9

«Дядя Женя» (Здолбунів)

 

2:1

1:2

1:3

0:1

1:4

1:0

1:1

 

2:2

 

 

 

 

 

 

 

3

0

0

0

0

3

1

1

10

ДЮСШ

(Здолбунів)

3:8

3:3

0:3

5:4

2:4

 

3:0

2:2

2:2

 

 

 

 

 

 

 

0

1

0

3

0

 

3

1

1

 

5 тур  25 серпня   (господар – «Хлібороб»)

41

10.00

«Хемп-01»

 

ДЮСШ

42

10.40

«Н. Мощаниця»

 

«Рuma»

43

11.20

СК «Меридіан»

 

«Глинськ»

44

12.00

«Dream team»

 

ФК «Здолбунів»

40

12.40

«Dream team»

4 тур

«Хлібороб»

45

13.20

«Хлібороб»

 

«Дядя Женя»

Серед бомбардирів лідирують:

1

Левечко Павло («Хлібороб»)

13

2

Біленький Дмитро (ДЮСШ)

12

3

Стельмащук Тарас (ФК «Здолбунів»)

8

4-5

Більчук Василь («Хемп-01»), Мельниченко Роман («Глинськ»)

6

6-11

Гриценко Юрій («Хлібороб»), Романенко Олексій (СК «Меридіан»),

5

 

Власюк Володимир («Нова Мощаниця»), Романець Василь («Глинськ»),

 

 

Нижник Назар («Хемп-01), Ткач Валерій («Dream team»)

 

             

 

По два попередження мають:

Воробюк Олександр («Рuma»)

Штрафники:

Горчак Святослав («Dream team») – матч №44

 

 

4 тур 18 серпня 2019 р. м.Здолбунів (ФК «Здолбунів»), арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №31 ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Хемп-01» (Здолбунів)   4:4

забиті м’ячі: 15,28 хв. Стельмащук Тарас, 25 хв. Гірак Олександр, 30 хв. Давидюк Віталій  (всі-ФК «Здолбунів») –

2,6 хв. Більчук Василь, 19 хв. Нижник Назар, 21 хв. Павлов Андрій (всі-«Хемп-01»)

попередження: 14 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)

Матч №32 «Рuma» (Копитків) – СК «Меридіан» (Гільча)   1:2

забиті м’ячі: 19 хв. Пшибилович Микола («Рuma») – 7,25 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан»)

попередження: 18 хв. Хоманець Віктор, 27 хв. Романенко Олексій (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №33 «Хемп-01» (Здолбунів) – «Глинськ» (Глинськ)   2:2

забиті м’ячі: 17 хв. Нижник Назар, 22 хв. Павлов Андрій (обоє-«Хемп-01») –

24 хв. Романець Василь, 27 хв. Приндета Валерій (обоє-«Глинськ»)

попередження: 15 хв. Романець Василь («Глинськ»)

Матч №34 СК «Меридіан» (Гільча) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 14,16 хв. Хоманець Віктор, 23 хв. Гугайло Олександр, 24 хв. Жданюк Олександр     

(всі-СК «Меридіан») – 19 хв. Стельмащук Тарас (ФК «Здолбунів»)

попередження: 22 хв. Бунга Олександр (СК «Меридіан»)

Матч №35 «Глинськ» (Глинськ) – «Рuma» (Копитків)   2:4

забиті м’ячі: 9 хв. Мельниченко Роман, 30 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ») – 18 хв. Колабський Павло,

21 хв. Колабський Юрій, 27 хв. Воробюк Олександр, 30 хв. Пшибилович Микола (всі-«Рuma»)

попередження:  

 

4 тур 18 серпня 2019 р. м.Здолбунів («Дядя Женя»), арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №36 «Дядя Женя» (Здолбунів) – ДЮСШ (Здолбунів)   2:2

забиті м’ячі: 11 хв. Копоть Михайло, 20 хв. Ящук Олександр (обоє-«Дядя Женя») –

15 хв. Лебедюк Петро, 22 хв. Біленький Дмитро (обоє-ДЮСШ)

Матч №37 «Хлібороб» (Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Мельничук Сергій («Хлібороб»)

Матч №38 ДЮСШ (Здолбунів) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   5:4

забиті м’ячі: 5,18,27 хв. Біленький Дмитро, 8 хв. Демчук Станіслав, 16 хв. Морозюк Дмитро (всі-ДЮСШ) –

9,11,28 хв. Довгалець Дмитро, 12 хв. Горчак Святослав (обоє-«Dream team»)

попередження: 25 хв. Горчак Святослав («Dream team»)

вилучення: 30+ хв. Горчак Святослав («Dream team»)

Матч №39 «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 19 хв. Швидкий Володимир, 27 хв. Клим’юк Олександр (обоє-«Нова Мощаниця») –    

6 хв. Ящук Олександр («Дядя Женя»)

Матч №40 «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Хлібороб» (Здолбунів)   перенос на 25.08.2019

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити