Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 (літній) - технічні дані 5-6 турів

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2019 року

3 тур  11 серпня   (господар – ДЮСШ)

3 тур  11 серпня   (господар – «Рuma»)

21

10.00

СК «Меридіан»

3:3

ДЮСШ

26

10.00

«Хемп-01»

0:2

«Рuma»

22

10.40

«Н. Мощаниця»

0:4

ФК «Здолбунів»

27

10.40

«Глинськ»

2:4

«Dream team»

23

11.20

«Хлібороб»

2:0

СК «Меридіан»

28

11.20

«Рuma»

0:1

«Дядя Женя»

24

12.00

ДЮСШ

0:3

«Н. Мощаниця»

29

12.00

«Dream team»

9:0

«Хемп-01»

25

12.40

ФК «Здолбунів»

3:3

«Хлібороб»

30

12.40

«Дядя Женя»

0:1

«Глинськ»

 

Положення команд на 16.08.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

6

6

0

0

19:3

18

2

«Хлібороб» (Здолбунів)

6

5

1

0

24:10

16

3

 ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

6

2

4

0

14:9

10

4

«Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

6

3

0

3

13:10

9

5

«Глинськ» (Глинськ)

6

2

1

3

12:18

7

6

«Дядя Женя» (Здолбунів)

6

2

1

3

6:10

7

7

«Хемп-01» (Здолбунів)

6

2

0

4

10:20

6

8

ДЮСШ (Здолбунів)

6

1

2

3

13:20

5

9

СК «Меридіан» (Гільча)

6

1

1

4

8:11

4

10

«Рuma» (Копитків)

6

1

0

5

5:13

3

В 30 матчах командами забито 124 м’ячі

Середня результативність чемпіонату становить 4,13 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

 

2:0

 

 

3:2

3:1

5:1

3:3

 

8:3

 

 

 

 

 

 

3

 

 

3

3

3

1

 

3

2

СК «Меридіан» (Гільча)

0:2

 

0:1

0:1

 

4:2

 

 

1:2

3:3

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

3

 

 

0

1

3

«Нова Мощаниця»

(Нова Мощаниця)

 

1:0

 

0:1

8:2

1:3

 

0:4

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

3

0

3

0

 

0

 

3

4

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

 

1:0

1:0

 

4:2

9:0

1:0

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

3

3

 

3

 

5

«Глинськ»

(Глинськ)

2:3

 

2:8

2:4

 

 

 

1:1

1:0

4:2

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

 

 

1

3

3

6

«Хемп-01» (Здолбунів)

1:3

2:4

3:1

0:9

 

 

0:2

 

4:1

 

 

 

 

 

 

 

0

0

3

0

 

0

 

3

 

7

«Рuma»

(Копитків)

1:5

 

 

0:1

 

2:0

 

2:3

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

0

 

 

0

 

3

0

0

0

8

ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

3:3

 

4:0

 

1:1

 

3:2

 

1:1

2:2

 

 

 

 

 

 

1

 

3

 

1

 

3

1

1

9

«Дядя Женя» (Здолбунів)

 

2:1

 

1:3

0:1

1:4

1:0

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

0

0

0

3

1

 

10

ДЮСШ

(Здолбунів)

3:8

3:3

0:3

 

2:4

 

3:0

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

1

0

 

0

 

3

1

 

 

4 тур  18 серпня   (господар – ФК «Здолбунів»)

4 тур  18 серпня   (господар – «Дядя Женя» )

31

10.00

ФК «Здолбунів»

 

«Хемп-01»

36

10.00

«Дядя Женя»

 

ДЮСШ

32

10.40

«Рuma»

 

СК «Меридіан»

37

10.40

«Хлібороб»

 

«Н. Мощаниця»

33

11.20

«Хемп-01»

 

«Глинськ»

38

11.20

ДЮСШ

 

«Dream team»

34

12.00

СК «Меридіан»

 

ФК «Здолбунів»

39

12.00

«Н. Мощаниця»

 

«Дядя Женя»

35

12.40

«Глинськ»

 

«Рuma»

40

12.40

«Dream team»

 

«Хлібороб»

 

 


 

Серед бомбардирів лідирують:

1

Левечко Павло («Хлібороб»)

13

2

Біленький Дмитро (ДЮСШ)

8

3-8

Гриценко Юрій («Хлібороб»), Романенко Олексій (СК «Меридіан»),

5

 

Власюк Володимир («Нова Мощаниця»), Мельниченко Роман («Глинськ»),  

 

 

Стельмащук Тарас (ФК «Здолбунів»), Ткач Валерій («Dream team»)

 

9-14

Гайдучик Микола («Dream team»), Хрусь Богдан («Хлібороб»),

4

 

Більчук Василь («Хемп-01»), Сіліхін Павло (ФК «Здолбунів»),

 

 

Нагорний Вадим («Нова Мощаниця»)

 

 

По два попередження мають:

Воробюк Олександр («Рuma»)

Штрафники:

відсутні

 

 

3 тур 11 серпня 2019 р. м.Здолбунів (ДЮСШ), арбітр: Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №21 СК «Меридіан» (Гільча) – ДЮСШ (Здолбунів)   3:3

забиті м’ячі: 13,20 хв. Романенко Олексій, 24 хв. Чубок Валерій (обоє-СК «Меридіан») –  

11,18 хв. Біленький Дмитро, 27 хв. Полюк Роман (обоє-ДЮСШ)

попередження: 24 хв. Чубок Валерій (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №22 «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   0:4

забиті м’ячі: 12,22 хв. Стельмащук Тарас, 19 хв. Савчук Олександр, 25 хв. Середюк Ігор (всі-ФК «Здолбунів»)

попередження: 29 хв. Приступа Юрій (ФК «Здолбунів»)

Матч №23 «Хлібороб» (Здолбунів) – СК «Меридіан» (Гільча)   2:0

забиті м’ячі: 14 хв. (автогол) Бунга Олександр (СК «Меридіан»), 21 хв. Левечко Павло («Хлібороб»)

Матч №24 ДЮСШ (Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   0:3

забиті м’ячі: 10 хв. Власюк Володимир, 18 хв. Нагорний Вадим, 24 хв. Клим’юк Павло (всі-«Нова Мощаниця»)      

попередження: 27 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)      

Матч №25 ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Хлібороб» (Здолбунів)   3:3

забиті м’ячі: 14,20 хв. Стельмащук Тарас, 28 хв. Сіліхін Павло (обоє-ФК «Здолбунів») –

15 хв. Гриценко Юрій, 29 хв. Лис Ярослав, 29 хв. Левечко Павло (всі-«Хлібороб»)

попередження: 21 хв. Левечко Павло («Хлібороб»)

 

3 тур 11 серпня 2019 р. с.Копитків, арбітр: Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №26 «Хемп-01» (Здолбунів) – «Рuma» (Копитків)   0:2

забиті м’ячі: 11,25 хв. Воробюк Олександр («Рuma»)   

попередження: 9 хв. Галянт Тарас («Хемп-01»)

Матч №27 «Глинськ» (Глинськ) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   2:4

забиті м’ячі: 2 хв. Мельниченко Роман, 27 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ») – 6 хв. Гайдучик Микола,

20 хв. Горчак Святослав, 21 хв. Сержанюк Олексій, 26 хв. Ткач Валерій (всі-«Dream team»)

попередження: 13 хв. Левчук Степан («Глинськ»)

Матч №28 «Рuma» (Копитків) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   0:1

забиті м’ячі: 10 хв. Ящук Олександр («Дядя Женя»)

попередження: 10 хв. Воробюк Олександр («Рuma») –

4 хв. Назарчук Андрій, 8 хв. Кулеша Назар (обоє-«Дядя Женя»)

Матч №29 «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Хемп-01» (Здолбунів)   9:0

забиті м’ячі: 2,9,28 хв. Гайдучик Микола, 7,10,17 хв. Ткач Валерій, 12,16,26 Коник Назар (всі-«Dream team»)    

Матч №30 «Дядя Женя» (Здолбунів) – «Глинськ» (Глинськ)   0:1

забиті м’ячі: 7 хв. Романець Василь («Глинськ»)

попередження: 8 хв. Копоть Михайло («Дядя Женя»)

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити