Нагородження футболістів ДЮСШ Здолбунів

Нещодавно команда ДЮСШ м.Здолбунів приймала участь у фінальних змаганнях чемпіонату ДЮФЛ Рівненської області з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. (базовий вік Здолбунівської команди 2008 р.н.). Почавши фінал чотирьох з перемоги, наші гравці (рік у цьому віці відіграє немалу роль) не змогли потрапити на пєдестал пошани. Та Здолбунівська районна федерація футболу вирішила нагородити юні дарування грамотами та медалями, а деяких гравців відмітила індивідуальними призами і команда отримала також кубок та диплом за участь у фіналі чотирьох.

Надаємо вашій увазі прізвища та ім’я гравців команди:

Соборський Володимир, Сітовський Марк, Петровський Олександр, Власюк Максим, Хмарук Антон, Решко Вадим, Власюк Володимир, Гарбарчук Назар, Чесноков Тимофій, Глущук Вадим, Супрунюк Іван, Глущук Андрій, Івановський Денис, Чубок Ілля, Іванов Денис, Єфімчук Дмитро.

Індивідуальні призи отримали:

-       наймолодший гравець команди: Глущук Вадим

-       найактивніший гравець команди: Власюк Володимир

-       кращий захисник команди: Сітовський Марк

-       кращий гравець команди: Решко Вадим

 

На нагородженні, яке відбувалось 18 березня в приміщенні залу засідань Здолбунівської РДА,  були присутні родичі гравців, директор ДЮСШ Здолбунів Гарбовький Михайло, начальник відділу молоді та спорту ЗРДА Ящук Віктор, перший заступник голови ЗРДА Власюк Леонід, голова ЗРФФ Милян Сергій.

Також слід відзначити , що буквально на днях команда ДЮСШ м.Здолбунів зайняла 4-е місце на представницькому турнірі з футзалу у м.Нетішин, а в період з 21 по 24 березня буде приймати участь у міжнародному футбольному турнірі (майданчик 60х40) в смт.Смига.

 

Фарту та вдачі нашим гравцям на чолі з незмінним тренером Соборським Олександром.

 

Голова ЗРФФ Милян Сергій

Додати коментар


Захисний код
Оновити